BRAFITTING W PIGUŁCE

PO PIERWSZE

Dlaczego brafitting jest ważny?

Dlatego, że prawidłowo dobrany biustonosz:
• zapobiega wadom postawy
• uniemożliwia „przemieszczanie się” twojego biustu pomaga utrzymać jędrność biustu
• odciąża kręgosłup
• sprawia, że wyglądasz szczuplej
• pozwala ci uprawiać sport

Komfortowy i idealnie dobrany biustonosz jest na wagę złota. Naprawdę.

PO DRUGIE

Jak dobrać rozmiar biustonosza?
Dobór odpowiedniego rozmiaru biustonosza nie należy do najłatwiejszych zadań. Świadczy o tym ponad 3/4 kobiet na świecie, które noszą go w niewłaściwym rozmiarze. A zatem, głowa do góry i już tłumaczymy ci jak to zrobić.

NAJPIERW OBWÓD
Zmierz się dookoła klatki piersiowej na linii biustonosza. Linia pomiaru powinna być prosta, miara nie może z tyłu podchodzić do góry. Mierz się bardzo ciasno. Zaokrąglij liczbę w dół do najbliższego rozmiaru. W ten sposób uzyskasz swój rozmiar obwodu.

POTEM PIERSI
Zmierz się dookoła najszerszego punktu piersi. Upewnij się, że miara leży prosto. Trzymaj ją blisko ciała, ale nie uciskaj. Następnie odejmij obwód biustu od obwodu pod biustem. Otrzymana różnica to rozmiar miseczki.

PO TRZECIE

Jak zakładać biustonosz?
A zatem, znalazłaś swój rozmiar. Teraz poznaj tajniki sztuki zakładania biustonosza.

Po pierwsze, maksymalnie przedłuż ramiączka biustonosza. W pozycji pochylonej do przodu przełóż przez nie ręce i włóż piersi do miseczek, a następnie zapnij na pierwsze (najbardziej ciasne) zapięcie na plecach. Umieść ramiączka na ramionach.

Wsuń rękę do miseczki, drugą dłonią przytrzymaj fiszbinę we właściwym miejscu i umieść całą pierś w miseczce. Fiszbina powinna wpaść idealnie w zagłębienie poniżej piersi, a cała pierś powinna znajdować się w miseczce. Zwróć uwagę czy nic nie wystaje po bokach ani pod pachami.

Przytrzymując fiszbiny we właściwym miejscu potrząśnij lekko piersiami. Powinny one „wpaść” na swoje miejsca w miseczkach i dobrze się ułożyć kiedy się wyprostujesz.

Na koniec dostosuj długość ramiączek. Pamiętaj, że to obwód ma zapewnić odpowiednie podtrzymanie, dlatego nie ściągaj ich zbyt mocno. Ramiączka powinny tylko lekko unosi piersi. Nie mogą by ściągnięte zbyt mocno, gdyż będą uciskać i podrażniać skórę. Ramiączka regulujemy zazwyczaj tylko pierwszy raz. Przy kolejnym zakładaniu stanika bedą juz miały odpowiednią długość.

ATLANTIC UNDERWEAR ESTABLISHED 1994

Nasza historia trwa już od ponad dwóch dekad. Od początku istnienia stawiamy na najwyższej jakości, miękkie w dotyku materiały, z których powstaje bielizna z logo atlantic-underwear.
Nasze priorytety to idealne dopasowanie, wygoda i komfort użytkowania, ponadczasowość i najnowsze trendy. Ogromną uwagę przykładamy też do procesów wykończeniowych
naszej bielizny. Tu stawiamy na najbardziej nowatorskie technologie, dzięki czemu bielizna atlantic-underwear nie mechaci się, nie kurczy i można ją nosić latami.
Każdy detal ma dla nas znaczenie. Projektowanie bielizny to nasza pasja. Na tym znamy się najlepiej.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl