Bielizna męska

czyli jak wybrać właściwy rozmiar majtek

Zmierz obwód bioder. W Atlantic rozmiary bielizny męskiej zaczynają się od 94-97 cm (S), a kończą na 118-121 cm (4XL). Wartości podajemy jako 4-centymetrowe przedziały. W taki sam sposób dobierzesz rozmiar slipów, jak i obcisłych bokserek. 

 

Piżamy męskie

czyli co musisz wiedzieć o doborze właściwego rozmiaru 

Aby wybrać właściwy rozmiar piżamy, przygotuj miarkę i zmierz się w trzech miejscach: klatce piersiowej, pasie i biodrach. Następnie skorzystaj z naszej tabeli, w której wartości przedstawiamy jako 4 i 5-centymetrowe przedziały. 

Jak się zmierzyć?

Instruktaż w pigułce 

Poniżej przedstawiamy zdjęcie z grafiką z dokładnie zaznaczonymi częściami ciała, których pomiaru warto dokonać przed dokonaniem zakupu bielizny czy odzieży. 

Bielizna damska

czyli jak wybrać właściwy rozmiar majtek

Zmierz miarką obwód swoich bioder. Rozmiary majtek w Atlantic zaczynają się od 90-93 cm (S), a kończą na 110-113 cm (3XL). Wymiary podajemy w 4-centymetrowych przedziałach. W taki sam sposób dobierzesz rozmiar wszystkich krojów majtek dostępnych w naszej ofercie.

Koszulki damskie

czyli jak znaleźć rozmiar dla siebie

Aby znaleźć najbardziej odpowiedni rozmiar koszulki czy t-shirtu, przygotuj miarkę i zmierz obwód: biustu, pasa i bioder. Następnie skorzystaj z tabeli zamieszczonej poniżej, w której wartości przedstawiamy jako 4-centymetrowe przedziały. 

Biustonosze

czyli jak znaleźć właściwy rozmiar

Wiemy jak trudne to zadanie. Gdyby takie nie było, ponad 75% kobiet na świecie nie nosiłoby biustonosza w niewłaściwie dobranym rozmiarze. Zmierz miarką obwód klatki piersiowej na linii biustonosza (linia pomiaru powinna być prosta, miara nie może z tyłu podchodzić do góry). Mierz się bardzo ciasno i zapisz wynik. Teraz zmierz się dookoła najszerszego punktu piersi. Nie uciskaj. Na koniec skorzystaj z tabeli zamieszczonej poniżej. 

Atlantic bielizna męska od ponad dwóch dekad jest wybierana przez najbardziej wymagających klientów, dla których estetyka jest tak samo ważna jak wygoda i komfort, a jakość jak idealne dopasowanie do sylwetki. To ostatnie z pewnością łatwo będzie ci osiągnąć, jeśli skorzystasz z naszej tabeli rozmiarowej. W Atlantic rozmiary bielizny męskiej zaczynają się od S, a kończą na 4XL, słowem proponujemy ci sporą rozpiętość rozmiarową. Aby znaleźć najbardziej idealne rozmiary majtek męskich wystarczy zmierzyć obwód pasa oraz obwód bioder. Obydwie wartości podane są jako widełki - przedziały to ok. 4-5 cm.

Jeśli więc masz w pasie 102 cm, a w biodrach 155, wybierasz rozmiar XXL. W taki sam sposób mierzy się rozmiary bokserek męskich jak rozmiary slipów męskich. Jeśli wolisz aby twoja bielizna delikatnie cię uciskała, sięgnij po rozmiar mniejszy, jeśli lubisz oversize i luz, zdecyduj się na 1 rozmiar większy od tego, który wyliczyłeś z mierzenia. Slipy męskie rozmiary sugerujemy wybierać w oparciu o takie wyniki jakie pojawiły się w wyniku mierzenia, albo o rozmiar większe. Podobnie inne rodzaje bielizny - nie chcesz przecież aby twoje bardzo obcisłe bokserki wprawiły cię w dyskomfort i zepsuły ci cały dzień. Uwierz nam, uciskająca bielizna potrafi dać się we znaki! Warto więc znaleźć moment na zmierzenie pasa i bioder, a potem błogie oddanie się zakupom. Nasza bielizna men zachwyci cię wtedy bogactwem fasonów, wzorów i nadruków, oraz kolorów, a ty będziesz poruszał się po jej świecie z pewnością siebie. To ponadto ponadczasowa i doskonałej jakości bielizna Atlantic Sklep online to miejsce, w którym możesz zobaczyć naszą pełną ofertę bielizny, i w którym nieustająco pojawiają się nowości. Producent bielizny Atlantic dokłada największych starań aby sprostać twoim najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. 

Czytaj więcej
Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl