Informacje

Jak dbać o bieliznę

Bielizna wykonana jest z delikatnych i wysokiej jakości dzianin, dlatego najlepszą metodą na zachowanie trwałości jest pranie ręczne w niskiej temperaturze do max 30 stopni C. Nie należy jej trzeć, ciągnąć, mokrej nadmiernie skręcać ponieważ wszelkie takie zabiegi uszkadzają strukturę dzianiny czy innych elementów zdobiących. Bieliznę należy suszyć na płasko uprzednio delikatnie wyżymając ją z nadmiaru wody. Na wieszak w celu dosuszenia możemy powiesić bieliznę lekko wilgotną.

W przypadku jeżeli nie mamy możliwości prać ręcznie naszej bielizny należy stosować się do instrukcji jak dbać o bieliznę umieszczoną na wszywce dołączonej do produktu.

Bieliznę w przypadku prania mechanicznego powinno się prać osobno lub z odzieżą delikatną umieszczając ją w osobnym woreczku. Należy o tym pamiętać zwłaszcza w przypadku biustonoszy. Biustonosze należy zapinać na haftki, aby nie uszkodziły innej odzieży. Nie należy prania łączyć z ciężką odzieżą, której elementy takie jak guziki, suwaki itp. mogą uszkodzić bieliznę.

 

W przypadku biustonoszy typu push-up, usztywnianych powinno się je prać wyłącznie ręcznie, aby nie traciły oryginalnej formy.

Do prania należy używać delikatnych środków piorących i zmiękczających, najlepiej przeznaczonych dla dzieci. To pozwoli też na uniknięcie problemów uczuleniowych osobom wrażliwym.

Do prania bielizny białej nie należy używać chloru, ponieważ zacznie ona żółknąć.

Bielizna prana w niewłaściwy sposób traci swój oryginalny kształt i kolory, a dodatkowe elementy takie jak koronki, kokardki, gumy zewnętrzne szybko ulegają zniszczeniu.

ATLANTIC UNDERWEAR ESTABLISHED 1994

Nasza historia trwa już od ponad dwóch dekad. Od początku istnienia stawiamy na najwyższej jakości, miękkie w dotyku materiały, z których powstaje bielizna z logo atlantic-underwear.
Nasze priorytety to idealne dopasowanie, wygoda i komfort użytkowania, ponadczasowość i najnowsze trendy. Ogromną uwagę przykładamy też do procesów wykończeniowych
naszej bielizny. Tu stawiamy na najbardziej nowatorskie technologie, dzięki czemu bielizna atlantic-underwear nie mechaci się, nie kurczy i można ją nosić latami.
Każdy detal ma dla nas znaczenie. Projektowanie bielizny to nasza pasja. Na tym znamy się najlepiej.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do Twojego koszyka.

Atlantic
Atlantic

Przedmiot został dodany
do listy Ulubionych przedmiotów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl